Kulturní servis Puls

Back Home
Neděle, 17 Leden 2010 22:59

Method Man v Praze 2. dubna 2010Příznivci hip-hopové scény se mohou těšit na opravdovou lahůdku, jeden z nejznámějších černošských rapperů Clifford Smith alias Method Man plánuje svůj návrat do Prahy! Zajímají vás podrobnosti – kde se bude velký koncert pořádat, za kolik a jaký termín si máte zapsat do diáře? Čtěte dále!


Hip Hop Allstars Black přináší all inclusive show koncert Method Mana, známého amerického rappera, producenta a herce, známého především také jako člena legendární formace Wu-Tang Clan. V minulosti navštívil Clifford Českou republiku již mnohokrát, svůj poslední velký koncert zde měl 31. března 2007, kdy svým fanouškům předvedl energickou show ve Veletržním paláci. Jinak tomu nebylo ani loni v srpnu, když Method Man zavítal do Hradce Králové, kde vystoupil v rámci festivalu Hip Hop Kemp.

 

Method Man v Praze 2. dubna 2010V roce 2010 se můžete těšit na další jedinečný koncert, který se bude konat 2. dubna v prostorách pražského klubu SaSaZu. Kapacita klubu je dva tisíce lidí, tudíž neváhejte a dlouho se nerozmýšlejte se zakoupením lístku. I tentokráte organizátoři zachovávají model VIP aneb All Inclusive v rámci vstupenky za 1 800 Kč včetně poplatků. Lístky byly podraženy z původních 1 200 korun kvůli omezené kapacitě klubu. Zároveň jsou v prodeji normální vstupenky, pro návštěvníky, kteří buď chtějí ušetřit, nebo nemají zájem o neomezenou konzumaci na barech. Těchto lístků však jde do prodeje pouze 1 000 kusů! Jejich cena je 545 korun s poplatky. Oba typy vstupenek je možné zakoupit v síti Ticketportal.

Nenechte si ujít Method Manovu show – kdo ji ještě neviděl, neuvěří vlastním očím. Ti, kteří již viděli, že je tento rapper jako blesk z čistého nebe a vydá pro své fanoušky ze sebe všechno, ví, že si nemohou nechat jeho vystoupení za žádnou cenu ujít.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Hip Hop Allstars Black
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
:
Rytmus je král - na pódiu určitě
Indy a Wich: Připravujeme pro vás novou desku
Nová deska černošského hiphopera z Bronxu je tu

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2021 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!