Kulturní servis Puls

Back Home
Středa, 18 Srpen 2010 18:02
Soutěž Kulturní servis Puls - restaurace Hacienda Mexicana
Ve spolupráci s restaurací Hacienda Mexicana v Praze vám přinášíme další novou soutěž. Tentokráte budeme hrát o poukazy na speciální akci „Sněz, kolik dokážeš“! Důkladně připravená grilovaná žebírka. Jemné libové maso. Máte chuť?


Soutěž Kulturní servis Puls - restaurace Hacienda MexicanaŠéfkuchařova specialita, grilovaná žebra, nyní můžete v restauraci ochutnat v rámci akce „Sněz, kolik dokážeš“. Za jednorázovou částku 249 Kč můžete pobýt a spořádat tolik grilovaných žebírek, kolik jen dokážete. 1 kilo, 2 kila, 3 kila, … dokud se nebudete cítit zcela zaplněni. A věřte, že lahodná chuť libového masa, připravovaného po dobu 6 hodin, aby bylo jídlo opravdu měkké a chutné, za to opravdu stojí.

 

Soutěžte s Kulturním servisem Puls o 3 poukazy pro 2 osoby na tuto speciální akci. Potěšte svou drahou polovičku, nebo si udělejte prima večer s kamarádem. Dárkový poukaz se vztahuje na grilovaná žebírka, můžete jich opravdu sníst, kolik si budete přát. Doplácíte si pouze nápoje, nebo další chody (předkrmy, zákusky, apod.).Hrajeme do pondělí 23. srpna, neváhejte a získejte poukazy na jedinečný gurmánský zážitek právě vy!

Pokud si chcete přečíst, jak proběhla naše osobní návštěva restaurace Haciendy Mexicany, podívejte se ZDE.
Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kristýna Šmejkalová
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!