Kulturní servis Puls

Back Home
Čtvrtek, 07 Březen 2013 14:00

soutěžKulturní servis Puls vyhlašuje páté kolo soutěže, ve níž jsi mohl vyhrát lístky na excelentní představení Čínského národního cirkusu, který koncem března zavítá do České republiky. V rámci svého turné bude mít jednu zastávku také v Ústí nad Labem - a to 24. března 2013. Odpověz na jednoduchou otázku a výhra může být tvoje.


Nejlepší světová akrobatická show Čínský národní cirkus opět vyjíždí na velké turné po Evropě a podruhé zavítá i do České republiky, kde v roce 2012 se svým programem „Hedvábná stezka“ sklidil obrovský úspěch u diváků i médií a dvakrát zcela zaplnil velký sál pražského Kongresového centra. Nyní akrobaté vystoupí se zcela novým programem „FENG SHUI Životní harmonie“ na 6 představeních po celé České republice.

Letošní turné FENG SHUI Životní harmonie neohromuje jen precizními a nenapodobitelnými akrobatickými výkony, ze kterých se tají dech všem věkovým kategoriím, ale také dokonalým hudebním doprovodem. O ten se postaral populární německý zpěvák a skladatel Konstantin Wecker. Hudba kombinuje prvky moderní popové a rockové hudby s tradičními čínskými motivy. Skvěle doplňuje dynamiku celé show a dopomáhá tak vytvořit unikátní kulisu pro akrobatická čísla.

 

čínský cirkus


Soutěžní otázka zní:


Jak se jmenovala show, se kterou Čínský národní cirkus ohromil české diváky v roce 2012?


A) Maoce Ting
B) Jing a Jang
C) Hedvábná stezka
D) Životní harmonie
E) Věčné moudro

Nápovědu naleznete na stránkách pořadatele www.cinsky-narodni-cirkus.cz.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „Čínský cirkus Ústí“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Maoce Ting“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 14. března 2013 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpreta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!