Kulturní servis Puls

Back Home
Čtvrtek, 07 Únor 2013 17:33

soutezVěhlasná pověst umělců vystupujících v představení Čínského cirkusu je známá po celém světě. Předvádí neuvěřitelné kousku, ze kterých se divákům tají dech, a ukazují, jaké mohou být lidské možnosti. Pokud si tuhle akci nechceš nechat ujít, soutěž s Kulturním servisem Puls a můžeš mít nezapomenutelný zážitek i ty!


Čínský národní cirkus vychází z dlouhé tradice staré přes 2 tisíce let. Díky znalostem předávaným z generace na generaci se zdokonalovali, vymýšleli nové formy vystoupení a objevovali, jak nejlépe okouzlit své publikum. Letošní show bude stejně strhující jako loňská Hedvábná cesta. Můžete vidět akrobaty imunní vůči čepelím dýk, hadí muže a ženy, salta, kouzla, „Chiao Ti“ reprezentující zápasení, simulaci zvířecích pohybů v bojových tancích a mnohem více.

Nejlepší světoví akrobaté přijíždí znovu, tentokrát s 6 představeními s názvem FENG SHUI Životní harmonie. Čínský národní cirkus zavítal do Česka poprvé loni s programem Hedvábná stezka, v Brně budou vystupovat 19. března 2013 v Hale Vodova. Vstupenky stojí až tisíc korun.

 

čínský cirkus


Soutěžní otázka zní:

Kolik vystoupení bude mít Čínský cirkus v roce 2013 v České republice?

A) 1 představení
B) 2 představení
C) 4 představení
D) 5 představení
E) 6 představení

Nápovědu naleznete na stránkách pořadatele www.cinsky-narodni-cirkus.cz.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :

- do předmětu zprávy napište „Čínský cirkus Brno“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „1 představení“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.

Soutěž končí ve čtvrtek 14. února 2013 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Oficiální foto interpeta

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!