Kulturní servis Puls

Back Home
Pátek, 03 Září 2010 14:54
Soutěž s Kulturním servisem Puls
S Kulturním servisem Puls jste už mohli vyhrát DVD filmy, nebo poukazy na gurmánskou pochoutku. Nyní přinášíme další lákavé ceny, tentokráte soutěžíme o 5 vstupenek na nejlepší travesti show u nás! Kočky vyjíždí na své další celorepublikové turné nazvané „Pekelná kuchyně“. Premiéra se uskuteční už 15. 9. v Divadle Hybernia.

 

Travesti skupina Kočky show Pekelná kuchyněShowbyznys je jedno velké peklo. Kdo se nebojí nakouknout pod pokličku, seznámí se nejen s tím, jak to chodí na výsluní, ale podívá se i tváří v tvář oblíbeným hvězdám. Protože v Pekelné kuchyni se schází všichni, kdo mají ďábla v těle. Zažijte nevšední podívanou. Budete překvapení dokonalými kostýmy, potěšení velkolepou show i šokovaní tím, že žádné téma zde není tabu. Uvidíte hvězdy českého nebe i umělce ze světové scény. Nebude chybět Ewa Farna, Iveta Bartošová, či Lucie Bílá. Na odvážnou jízdu se chystá i Tina Turner, Kylie Minogue, a dokonce také Lady Gaga. Fanoušci Michaela Jacksona, zaručeně nesmí chybět. Londýnský koncert se sice nekonal, ale na travesti show Kočky možná zavítá. Jedinečnou image a propracovanou scénu s ohnivými kulisami můžete vidět už 15. září v Divadle Hybernia, kde se koná premiéra velkého turné.

 

V hlavních rolích se představí Pity (Petr), Gina Adriana (Jirka), Cathrin Magic (Martin), Kelly Ferarri (Bedřich), Denisa Slim (Petr), a také Miky Paris (Miroslav).

 


Jak to všechno začalo

Jirka, Martin a Bedřich se seznámili už před deseti lety, a to v jednom z největších travesti kabaretů Euroshow 2000. Protože si kluci padli do oka, nejen co do společných zájmů, ale i jako kamarádi, rozjeli 1. února 2002 svou vlastní travesti skupinu Kočky. Přijali za vlastní jména Gina Adriana, Cathrin Magic a Kelly Ferarri. Jako na začátku každé velké cesty se museli poprat s konkurencí a těžkou dřinou, aby se dostali tam, kde jsou dnes. V současné době se však řadí ke špičce české travesti scény. Patří mezi nejvyhledávanější a nejžádanější ve svém oboru zajisté právem. Znají je totiž nejen v Čechách a na Slovensku, ale příležitostně vystupují i v sousedním Německu, Rakousku a Polsku, nebo dokonce i v Rumunsku. Jejich show ocenili i ve Francii, kde vyhráli mezinárodní travesti soutěž „Paris Extravaganza 2007“. Ocenění získaly některé členky skupiny také ve Vídni.


Na ukázku z Travesti show Kočky se můžete podívat ZDE

Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: skupina Kočky
 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!