Kulturní servis Puls

Back Home
Sobota, 15 Březen 2014 13:00

soutěž kulturní servis pulsHonosné kostýmy, skvělé pěvecké, ale i herecké výkony účinkujících, překvapivě bohatá choreografie, proměnlivá scéna a spokojení diváci. Tak Kulturní servis Puls shrnul první dojmy po premiéře muzikálu Casanova. V dubnu se v Divadle Broadway odehrají 3 představení, na které můžete vyhrát vstupenku pro sebe a svůj doprovod.


Diváci hned v úvodu zavítají na zámek Duchcov, kam přijíždí vzácná návštěva – sestřenice majitele panství hraběte z Valdštejna, hraběnka Karolína z Bubna se svou americkou neteří Adélou Bulitovou. Na první pohled je patrné, že jde o velmi urozené dámy. Obě však touží osobně poznat pana Giacomo Girolamo Casanovu, který zde pracuje jako knihovník, neboť o něm už mnohé slyšely. Zatímco Karolína je z tohoto šarmantního muže nadšená, pětadvacetiletá Adéla je stárnoucím svůdníkem pohoršená. Mají odlišné názory na morálku a je naprosto vyloučené, aby našli společnou řeč. Dokonce ji jeho přítomnost natolik pobuřuje, že začne plánovat okamžitý odjezd. Její plán však zhatí kníže nabídnutou sázkou – pokud Adéla vydrží dalších 10 dní na Duchcově, získá sto rakouských zlatých. Možná však mezitím změní na mnohé věci názor.

 

soutěž kulturní servis puls


Kristýna Šmejkalová, šéfredaktorka Kulturního servis Puls o Casanovi napsala: „Věřím, že bude Casanova slavit úspěchy. Proč? Řada diváků si v dnešní uspěchané době touží užít zábavu, odpočinout si a nepřemýšlet nad hlubokými myšlenkami, byť jsou sebezajímavější. A to jim muzikál přesně nabízí.“

Zapojte se do naší soutěže o lístky na představení, která se uskuteční 4. 4. od 18 hodin a 5. 4. od 14 a 18 hodin. Vylosujeme tři výherce, z nichž každý získá vstupenku pro sebe a svůj doprovod. Podrobnosti, jak se zapojit, jsou uvedeny níže.

Soutěžní otázka zní:

Kdo dělal režii k muzikálu Casanova, který se hraje v Divadle Broadway?

A) Jan Poláček
B) Michal David
C) Filip Renč
D) Janek Ledecký
E) Zdeněk Troška

  • Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :
  • do předmětu zprávy napište „Casanova“,
  • do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „Jan Poláček“),
  • připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon.


Nápovědu najdete v tomto článku:
http://kulturniservispuls.cz/divadlo/2416-co-ma-spolecneho-pepa-vojtek-s-proslulym-svudcem-casanovou

Soutěž končí v pondělí 24. března 2014 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

 


Text: Mia
Foto: Archiv

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!