Kulturní servis Puls

Back Home
Sobota, 22 Srpen 2015 10:56

kulturní servis pulsStejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků si ani vy nenechte ujít příležitost zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA. Letos se uskuteční jubilejní 20. ročník. Zúčastněte se soutěže, kterou pořádá Kulturní servis Puls a můžete získat 2 VIP vstupenky a k tomu kosmetický balíček.


V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu PVA EXPO PRAHA – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.

Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2015: uvidíme tradičně v podání Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové, Romany Topinkové, Martina Loužeckého, Honzy Špilara, Honzy Hlaváčka a dalších „guru” světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky  - miss ČR.  Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se uskuteční setkání s Robertem Vano a třiceti dalšími známými osobnostmi, které podpoří tento projekt.

Připravujeme atraktivní soutěže: Českou mistrovskou soutěž v make-upu, v nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2015, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž fashion designerů, soutěž produktů mimořádné kvality BEPPA, podiatrickou soutěž i soutěž v naturálním fitness.

Tématem páteční České mistrovské soutěže v make-upu bude „Ready to fly“. Připoutejte se prosím, vzlétneme… Tuto formulku slýcháme od krásných žen, jejichž posláním je svým šarmem a vstřícností napomáhat ke spokojenosti pasažérů na palubě letadel. Nejen vynikající servis je však poznávacím znamením prvotřídní letušky. Striktně dodržený dress code v business stylu, dokonalý účes a především perfektní a precizní líčení, jež jisté uniformitě dodává na kráse a individualitě. Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma. Budou to: veletrh dekorací FOR DEKOR, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany. Více na www.WorldOfBeauty.cz  i na sociální síti www.facebook.com/kosmetickyveletrh

kulturní servis puls

Co můžete vyhrát v naší soutěži?

1. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
2. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015
3. cena – kosmetický balíček + 2x VIP vstupenka na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA podzim 2015

Výhry dodala:
- firma pořádající veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA ve dnech 4. a 5. 9. 2015

Soutěžní otázka:
Kolikátý bude na podzim ročník mezinárodního veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA, který se bude konat ve dnech 4. – 5.9. 2015 v PVA Expo Praha – Letňany?
a) 16.
b) 20.
c) 18.
d) 25.

Svou odpověď zašlete na emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript :  
- do předmětu zprávy napište „Kosmetický veletrh“,
- do zprávy zadejte správnou odpověď (například A) „16.“),
- připište své osobní údaje: jméno, příjmení, adresu a telefon. 

Soutěž končí ve čtvrtek 27. srpna 2015 v 19 hodin. Výherce bude kontaktován telefonicky nebo e-mailem.

 Text: Kris
Foto: Oficiální foto akce

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!