Kulturní servis Puls

Back Home
Středa, 02 Únor 2011 02:00
Kulturní servis Puls
Pokud jste si mysleli, že doba „cirkusových vystoupení“ je dávno minulostí, pak jste se hodně zmýlili. V únoru se koná 2. ročník úspěšného a divácky velmi oblíbeného festivalu Cirkus Cirkus. Nyní máte jedinečnou příležitost zasoutěžit si s námi o vstupenky na tuto skvělou show, u které se pobavíte, ale budete také tajit dech úžasem.

 


Cirkus Cirkus Festival 2011Během dvou a půl hodinového představení uvidí diváci vystoupení třinácti umělců. Zatímco jedni předvedou svůj um za pomoci nástrojů, jako například akrobaté na řetězu či na létajících hrazdách, žonglérka s míči a tenisovými raketami, nebo sourozenci se show na kolečkových bruslích, jiní si pozvou na pomoc své zvířecí kamarády. A jakýpak by to byl cirkus, kdyby v něm žádní nebyli. Svým vystoupením vás zajisté potěší ruský krasojezdec Yury, Anthonio z Itálie se svými papoušky rozesměje každého, zatímco Tomáš Ringel s drezurou lvů nažene strach diváků i v zadních řadách. Nebojte se ničeho, ač vypadají šelmy nebezpečně, možná se z nich nakonec vyklubou přítulné kočky.

 


SOUTĚŽNÍ OTÁZKA ZDE, zapoj se a vyhraj!Cirkus Cirkus Festival proběhne ve dnech 16. – 20. února na pražské pláni Hagibor. Uvidíte zcela nový program, kterému nebude scházet pořádná porce humoru, ale samozřejmě i napětí. Účinkující zabojují o vaši přízeň, protože jen ti nejlepší budou na konci festivalu oceněni skutečnými trofejemi. Udílet se bude Cena novinářů, Cena za celoživotní přínos českému cirkusovému umění, Cena prezidenta festivalu i Cena diváků, kterou můžete sami ovlivnit svými hlasy, pokud se některého vystoupení zúčastníte.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Cirkus Cirkus Festival

 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!