Kulturní servis Puls

Back Home
Pátek, 05 Srpen 2011 12:00

Vezmi partu na Roch for ChurchillPřipravili jsme pro vás další kolo naší letní soutěže Vezmi partu na festival. I tentokrát můžete vyhrát pět vstupenek a k tomu navíc pro každého výherce jeden Red Bull E-Shot do kapsy. Vyfoť vaši partu, zašli nám svůj výtvor a pak už jen sbírej hlasy. Jen ti nejaktivnější můžou vyhrát a užít si tak prima víkend na 12. ročníku hudebního festivalu Rock for Churchill. Jak se do naší soutěže zapojit?Abyste se do soutěže přihlásili, musíte splnit následující pokyny:

vezmi partu na rock for churchill1) ZACHYŤTE svou partu na fotce, která vystihuje, jak se těšíte nebo připravujete na festival Rock for Churchill. Důležité je, aby na snímku bylo všech 5 lidí, neboť soutěžíte jako tým!

2) Fotku nám POŠLETE do 18. srpna 2011 na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Jako předmět uveďte slovo „Rock for Churchill“. Nezapomeňte také vepsat všechny povinné informace, kterými jsou: jméno, příjmení, datum narození, kontaktní adresa, e-mail, telefon, jména a příjmení osob na soutěžní fotografii.

3) Do 19. 8. 2011 ZÍSKEJTE pro svou fotku co nejvíce „To se mi líbí“ od fanoušků naší FB stránky, přesněji na www.facebook.com/KulturniServisPuls, a výhra může být vaše!

Zvítězí soutěžní fotografie, která získá do půlnoci 19. srpna 2011 nejvíce hlasů „To se mi líbí“. Na partu výherců pak čeká 5 vstupenek na Rock for Churchill a k tomu navíc 5 kusů Red Bull E-Shot, které se pohodlně vejdou do kapsy a dodají vám energii na festival! Vítěze vyhlásíme 22. srpna 2011 na našich stránkách www.kulturniservispuls.cz a následně ho budeme kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.

Pro úplnost uvádíme příklad, jak by měl soutěžní e-mail vypadat:

Předmět: Rock for Churchill
Příloha: soutěžní-foto.jpg

Jméno: Jan
Příjmení: Novák
Datum narození: 18. 7. 1988
Kontaktní adresa: Za poštou 158/65, Praha 4 – Nusle, 140 00
E-mail: jan.novak@ mujmail.cz
Telefon: +420 602 123 456

Vezmi partu na Roch for ChurchillOsoby na fotografii:
1. Jan Novák
2. Josef Vomáčka
3. Josefína Vomáčková
4. Prokop Buben
5. Jana Milá

Před registrací si nezapomeňte projít úplná pravidla soutěže, která najdete ZDE.

Tak neváhejte a posílejte nám své originální fotografie. Čím dřív se do akce zapojíte, tím větší máte šanci na výhru. A na koho se můžete letos na festivalu Rock for Churchill těšit? Své příznivce potěší například Tata Bojs, N.O.H.A, United Flavour, Fast Food Orchestra, Visací zámek nebo Prago Union s Livě Bandem.


Text: Kristýna Šmejkalová
Foto: Kulturní servis Puls

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY:
Soutěž Vezmi partu na Votvírák má své vítěze!
Už víme, kdo chce vzít svou partu na Votvírák!
Vyhraj VIP vstupenky na Votvírák pro sebe i kamarády
Soutěž Vezmi partu na festival začíná!


 

Pro přidání komentáře je nutné se přihlásit pod svým uživatelským účtem.
Pokud ještě účet nemáte, můžete se snadno zaregistrovat zde.

© 2020 Kulturní servis Puls
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!